רוצים להתייעץ?
כדי לקבל ייעוץ מקצועי חינם והצעת מחיר מלאו פרטיכם
שדות חובה
 
| אודות | צור קשר | שירות ותמיכה | |   1-700-700-010

ועידת וידאו לעסקים מאפשרת להמשיך לעבוד מכל מקום

הפסקת הטיסות בעולם בתקופת, הסגר הארוך וההנחיות לעבוד מהבית בתקופת מגפת הקורונה, השפיעו במידה רבה על הדרך שבה מתבצעות פגישות עסקיות. בעלי מניות, חברי דירקטוריון, אנשי שיווק ותמיכה ועובדי החברה נאלצו למצוא דרכים אחרות להמשיך את התקשורת הקבועה. שיחות טלפוניות מרובות משתתפים הן אתגר לא קטן, ובפועל הן משמשות אמצעי תקשורת חסר. קשר העין הינו חלק מהותי ביחסים בין בני אדם, וכאשר מאבדים אותו בעולם העסקי אפשר לפספס הזדמנויות פז. לכן, פתרונות טכנולוגיים חדשניים מאפשרים לארגונים רבים להמשיך בפעילות העסקית, ולחזקה באמצעות הרשת בשיחות וידאו.

פגישות עסקיות אחד על אחד

התקשורת הבסיסית ביותר היא פגישה אישית של שני אנשים שכל אחד מהם נמצא במקום מרוחק. אפשר, אמנם, להשתמש במחשב או בטלפון נייד, אך איכות השידור תהיה בדרך כלל נמוכה מאד. כיום, אפשר לרכוש ציוד טכנולוגי מתקדם יותר עם מצלמות רגישות, מיקרופונים זעירים הקולטים את הקול ויכולות שידור מהירות. עם חדירת האינטרנט המהיר לכל בית לפני כעשור וחצי,שילוב נכון של הציוד המתקדם עם האינטרנט הביתי, יכול לאפשר לכל אדם לבצע פגישה עסקית בוידאו, ולהרגיש כאילו הוא נמצא בחדר עם אותו אדם.

ישיבות דירקטוריון של חברות בינלאומיות ללא טיסות

היתרון הנוסף שיש לשימוש במכשור וידאו קונפרנס מתקדם הוא היכולת לקיים פגישות דירקטוריון, ולקבל החלטות אסטרטגיות הנוגעות לארגון מבלי שאף אחד מחברי הדירקטוריון יצטרך לטוס למדינה אחרת. מדובר הן בחיסכון כספי עצום, והן ביכולת לכנס ישיבות כאלה בקלות ובגמישות בהתאם לצורך. בעידן של טלטלה גלובלית, שבה החלטות של מדינות משנות את חייו של הפרט, היכולת הדיגיטלית בתחום שיחות הוועידה בווידאו מעניקה חוסן ועוצמה לכל ארגון

גם פגישת ראשי ארגון המדינות המתועשות

מגפת הקורונה שינתה גם את הדרך שבה חברי ארגון המדינות המתועשות נפגשו זו עם זו. בסוף מרץ האחרון (2020) התקיימה פגישה באמצעות הרשת. מנהיגי המדינות השונות ראו זה את זה, וקיבלו החלטות חשובות כאשר באמצעות ציוד חכם כל ראש מדינה, יכול היה לראות במקביל את פניהם של כל המשתתפים בוועידה. טכנולוגיה זו של  Video Conference באיכות כה גבוהה לא הייתה מתאפשרת עד לפני עשור וחצי. ההחלטות שהתקבלו בפגישה היו מהותיות לכלכלה העולמית, ודרשו את היכולת לתקשורת ישירה, נוחה ופתוחה בין ראשי המדינות. האפשרות של המנהיגים להביט זה בעיניו של זה, ממש כאילו ישבו סביב אותו שולחן, הקלה על ניהול יעיל של הפגישה, ויצרה אווירה של אחדות גלובלית.

עסקים קטנים ובינוניים מתחילים אף הם לגלות את היתרון

לאחר שבמשך שנים רבות שיחת ועידה בווידאו, המשלבת ציוד איכותי, הייתה משמשת בעיקר ארגונים גדולים, כיום כל עסק יכול להשתמש בה. המחירים של הציוד ירדו באופן משמעותי וקל מאד להתקינו. מי שברשותו כיום משרד ביתי, או משתמש בחדר הישיבות של המשרד בעבודה לצורך פגישות עסקיות, יכול להפוך את החלל לעמדת שיחות וידאו מקצועית. כל שנדרש לצורך זה הוא מצלמה איכותית, מסך וכן אפשרות לחבר מחשב נייד או נייח.

הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת כיום לשלב גם משתתפים בשיחה הנמצאים בתנועה. ניתן לחבר משתתפים מכל קצווי העולם היושבים במשרד, בבית או אפילו ברכבת. כמובן, שאיכות השידור והקול של הטלפון הנייד לא תשתווה לזו של מחשב. אך, הפתרון הזה יכול לאפשר לכמות גדולה של משתתפים להיות בישיבה, ולהרגיש חלק בלתי נפרד מהארגון.

ועידה עם לקוחות פוטנציאליים

אם אתם מחפשים דרך חדשנית למתג את העסק בתקופה שבה כולם נמצאים בבית, אתם יכולים להשתמש בשירותי של ועידת וידאו לעסקים ולהקליט אותה. השיחות המוקלטות באיכות גבוהה, יכולות להיות תשתית מצוינת לשיעורי אינטרנט המציגים אתכם כבעלי סמכות בתחומכם. שיחות ועידה אלה יכולות להיות הצגה של מוצר חדש, מיתוג של מוצר קיים מחדש או שאלות נפוצות ותשובות המחזקות את מחלקת התמיכה שלכם.

יש המשתמשים באפשרות הזו גם כדי לדבר במקביל עם קבוצה של בעלי תפקידים בחברה, העונה על שאלות של לקוחות פוטנציאליים. למשל, אם אתם מוכרים מוצר טכנולוגי אנשי מחלקת הפיתוח, השיווק והשירות יכולים לענות על שאלות במקביל. בתקופה הנוכחית, שבה עובדים רבים מעניקים את השירות מהבית, עדיין תוכלו לחבר אותם לוועידה.

שימוש בוועידה להדרכות עובדים

ידוע, שככל שמקדישים יותר זמן בהדרכות והכשרות תקופתיות של העובדים, יוצרים כוח אדם מיומן יותר. פעולה זו גם בונה מחויבות לחברה, ומעניקה לעובדים תחושה שהם חלק מארגון גדול אחד. בתקופה הנוכחית כאשר חלק מהעובדים יצאו לחל"ת, ואחרים אינם יכולים לעבוד מהמשרד, אתם יכולים להשתמש בשיחות הווידאו כדי לתת לעובדים הוותיקים ולשדרה הניהולית בחברה להדריך את העובדים החדשים. בניית מערך הדרכה בשידור חי, המוקלט ומשמש לאחר מכן להדרכת עובדים חדשים בעתיד, יכול לתת לארגון תשתית מצוינת לשימור הידע.

לסיכום, ועידת וידאו לעסקים מאפשרת לכם להמשיך לעבוד מכל מקום וליצור קשר עם לקוחות, ספקים ועמיתים לעבודה תוך שמירה על קשר עין. כאשר מתחילים לעשות זאת מומלץ להשתמש בטכנולוגיה חדשנית, ובמכשור מהשורה הראשונה כדי למתג את החברה כמקצועית יותר.

 

 

 

יצירת קשר


כל פניה תיענה ותזכה לתשומת הלב המלאה.
נציגינו ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה ויעניקו מענה מהיר ומקצועי.


ניתן ליצור קשר עמנו באמצעות:

משרדים ראשיים: רח’ המשביר 4, חולון

טלפון: 1-700-700-010

פקס: 03-6969696

דוא"ל מכירות: sales@bar-oz.co.il
דוא"ל שירות ותמיכה: support@bar-oz.co.il
 בניית אתרים אחסון אתרים © 2021 כל הזכויות שמורות לבר-עוז מערכות תקשורת בע"מ