רוצים להתייעץ?
כדי לקבל ייעוץ מקצועי חינם והצעת מחיר מלאו פרטיכם
שדות חובה
 
| אודות | צור קשר | שירות ותמיכה | |   1-700-700-010

שיחות ועידה לעסקים – כי וידיאו קונפרס חוסך לכם זמן וכסף

עולם העסקים עבר שינוי גדול בעשורים האחרונים. תחום התקשורת התפתח וחברות רבות החלו לחסוך בעלויות של נסיעות לערים מרוחקות או טיסות לפגישות עם לקוחות ושותפים עסקיים פוטנציאליים מעבר לים. כל זאת בזכות איכויות שידורי הוידיאו קונפרנס ושיחות הועידה המאפשרות לכמות גדולה של משתתפות להיות נוכחים במפגש רב משתתפים או לחלק את הועידה לתתי מפגשים קטנים יותר בלחיצת כפתור.

ציוד משופר ואיכות שידור גבוהה

גם לחיבור המהיר לאינטרנט ברחבי העולם היה חלק משמעותי בשיפור איכות השידור. אם בעבר שידורי הווידאו היו מפוקסלים ושיחות האודיו היו נקטעות או איכותן היתה ירודה – היום אפשר לבצע שיחות באיכות גבוהה. ארגון מקצועי אינו משתמש כיום בתוכנות כמו סקייפ ואחרות אלא רוכש פתרונות לחדרי ישיבות המאפשרים לבצע שיחות ועידה באמצעות מיקרופון רגיש המסוגל לקלוט את הנאמר בצד המרוחק של שולחן ישיבות ארוך. ציוד וידיאו קונפרנס מתקדם קולט באמצעות מצלמה רגישה את שידורי הוידיאו ומסוגל להעבירם באיכות HD ואפילו K4 לצד השני של הגלובוס. החלק הטוב ביותר של שימוש בציוד זה הוא הסנכרון המושלם בין האודיו לוידיאו בשידורים המתבצעים ללא DELAY.

אינכם צריכים להיעזר בצד שלישי

בעבר, על מנת להשיג איכות כה גבוהה של שידור ארגונים רבים נאלצו לשלם לחברות צד שלישי המשכירות חדרי ישיבות עם ציוד וידיאו קונפרנס איכותי. היום, אינכם צריכים לחשוש כי סודות מקצועיים יודלפו כאשר אנשים זרים שומעים את השיחות שלכם. הציוד המקצועי מותקן בתוך חדר הישיבות הפרטי בתוך הארגון והמידע העובר בו יכול להיות מוצפן על מנת שגם ההאקר המתוחכם ביותר לא יוכל להיות שותף סמוי בשיחות שלכם. כך, לטווח הארוך אתם חוסכים זמן יקר ומשאבים ומסוגלים לבצע ישיבות ספונטניות בכל עת.

איך מתכננים חדר ישיבות חכם?

חדר ישיבות חכם יכול לשלב את היתרונות של ציוד ועידת וידיאו עם היתרונות של תפעול אלחוטי של לפטופים וטלפונים חכמים. היום, המדיום בו מועברת שיחת הווידיאו אינו חייב להיות מצלמה מקצועית. אדם הנמצא מחוץ למשרד ומשדר מהשטח יכול לשדר את חלקו בוועידה ישירות אליכם, בעוד מנכ"ל החברה יושב ביבשת אחרת ומדבר בלייב. באמצעות סנכרון של כל השיחות בין מספר יבשות אתם יכולים לקבל מידע חשוב בזמן אמת ולבצע החלטות קריטיות לחברה בתוך דקות תוך צפייה בסטטוס של הפרויקט מהשטח.

תכנון חדר ישיבות חכם כזה מצריך ניסיון רב בצרכים הייחודיים של ארגונים מכל הסוגים. לכן, כדאי להיעזר בשירותיה של חברה המתמחה בשיווק והטמעה של פתרונות לחדרי ישיבות לחברות בסדר גודל קטן, בינוני וגדול ומסוגלת לייעץ לכם מה יהיו הפתרונות המתאימים לדרישות שלכם. בנוסף, אפשר לתכנן את חדר הישיבות בצורה מודולרית ולהוסיף לו כמות קטנה של אביזרים בתחילת הדרך ולאחר מכן להוסיף עוד מצלמות, טלוויזיות וציוד נוסף לשיחות ועידה בהמשך הדרך.

ניידות הציוד

חלק מהחברות מעוניינות להטמיע ציוד נייד שניתן להעביר אותו בקלות מחדר ישיבות אחד לשני בתוך הארגון. למשל, טלפונים המיועדים לשיחות ועידה או מצלמות ניידות יכולות לשנות את הדרך בה ביצעתם את הפגישות השונות בחברה עד היום. כאשר מתכננים את פריסת הציוד כדאי לציין בפני החברה המייעצת אילו פריטים מהציוד הייתם רוצים שיהיו ניידים. חלק מהאביזרים הללו עובדים גם ברשת האינטרנט (IP) מבלי להיות מחוברים לתקשורת הקווית בעסק וכך יש לכם אפשרויות ניידות גבוהות יותר.

יצירת קשר


כל פניה תיענה ותזכה לתשומת הלב המלאה.
נציגינו ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה ויעניקו מענה מהיר ומקצועי.


ניתן ליצור קשר עמנו באמצעות:

משרדים ראשיים: רח’ המשביר 4, חולון

טלפון: 1-700-700-010

פקס: 03-6969696

דוא"ל מכירות: sales@bar-oz.co.il
דוא"ל שירות ותמיכה: support@bar-oz.co.il
 בניית אתרים אחסון אתרים © 2021 כל הזכויות שמורות לבר-עוז מערכות תקשורת בע"מ