רוצים להתייעץ?
כדי לקבל ייעוץ מקצועי חינם והצעת מחיר מלאו פרטיכם
שדות חובה
 
| אודות | צור קשר | שירות ותמיכה | |   1-700-700-010

פתרונות IP, פתרון תקשורת VoIP

חברת בר-עוז מערכות תקשורת מתמחה במתן פתרונות תקשורת בכלל ופתרונות IP בפרט, החברה ממנפת את יתרון ה- IP לגישור בין אתרים מרוחקים ומציעה מגוון פתרונות VoIP כוללים באמצעות מגוון יישומים, לחברה פתרונות תקשורת VoIP לחיבור בין מרכזיות טלפון, הרחקת שלוחות IP, מערכות אינטרקום IP, מתאמים סלולאריים IP, מתאמי כריזה ורמקולי SIP לחיבור IP מרוחק.

פתרון IP לארגון עם סניפים

חברות עם סניפים הפזורים במרחבים גיאוגרפיים משיגות גם פתרון תקשורת אחיד וגם חיסכון משמעותי ביותר על ידי חיבור הסניפים שלהן למרכזית IP, שיחות הנערכות על גבי הרשת הפרטית בין המשרד לסניף אחר יהיו חינם, באופן זה, מספיקה מרכזיית IP אחת כדי לשלוט בטלפונים במקומות רבים, אפילו במדינות אחרות.
פתרון IP  מונע את הצורך בהתקנת מרכזיות טלפון נפרדות לכל סניף, כמו שמקובל כיום במערכות PBX של טלפוניה רגילה, יתרון מרכזי נוסף הוא שניתן לפרסם מספר טלפון אחד ולנווט את השיחות הנכנסות ליעד הרצוי בכל אחד מסניפי הארגון, בדרך זו ניתן גם לגבות סניפים העמוסים בשיחות נכנסות באמצעות זליגת שיחות נכנסות לסניף אחר כגיבוי בעת עומס טלפוני, כמובן ששיחות והעברת השיחות בין סניפי הרשת יהיו חינם.
פרטים נוספים אודות
מרכזיות IP »  מרכזית IP »

פתרון VoIP לחיבור בין אתרים

ערוצי IP Gateways) IP) קישור בין מרכזיות טלפון באתרים שונים של הארגון והפיכתם ממרכזיות נפרדות לרשת טלפוניה אחת אינטגראלית ומלאה, פתרון זה משרת גם ארגונים המעוניינים שלקוחותיהם מארצות שונות יחייגו למספר טלפון מקומי באותה מדינה וייענו במשרד הארגון הקיים בארץ אחרת, ניתן לחבר יחידה חיצונית למרכזיות טלפון שאינן תומכות ב- IP.

מהי טלפוניה IP?

טלפוניה IP מיישמת בעידן זה פתרונות טלפוניה IP לעבודה מהבית, עבודה מכל מקום תחת מבחר גדול של יצרנים ותחת נוחות תפעול מרבית. טלפוניהIP  מספקת בנוסף מגוון פתרונות לנוחות תפעול כגון טכנולוגיית בלוטות' (Bluetooth) לחיבור אוזניות בטכנולוגיה זו, חיבור לרשת אלחוטית WiFi ללא עיגון הטלפון לנקודת רשת קווית ועוד. 

פתרונות IP לשלוחות טלפון מרוחקות

הרחקת שלוחות טלפון במרכזית IP לסניפי הרשת, לבתי העובדים ולנקודות עבודה מרוחקות באמצעות טלפוני IP, כל הנדרש הוא לחבר את הטלפון IP לנקודת רשת באינטרנט והטלפון יהפוך לשלוחה של מרכזיית IP בארגון, ניתן לקבל, להעביר ולבצע שיחות טלפון דרך מרכזיית הטלפון של הארגון וברחבי העולם, ניתן לחבר יחידה חיצונית למרכזיות טלפון שאינן תומכות ב- IP.

פתרונות IP לשלוחות טלפון ממוחשבות

בשל הדרך בה היא מאפשרת שיחות מכל מקום, טלפוניית IP מהווה חסכון ניכר עבור המתקשר מחו"ל, טלפון IP המותקן על גבי מחשב נייד יתחבר למרכזית IP של הארגון כדי ליזום ולקבל שיחות בכל מקום בעולם, כל עוד יש לו חיבור לאינטרנט.
במקרים רבים אפילו לא צריך חיבור של אינטרנט מהיר, בכל מקום שיש Hot-Spot ציבורי ולכל מי שיש תוכנית גישה מתאימה, ההתקשרות תהייה חינם, ניתן לחבר יחידה חיצונית למרכזיות טלפון שאינן תומכות ב- IP.

פתרונות VoIP עבור כריזה

בשל יתרון גישור בין אתרים מרוחקים בטכנולוגיית IP, פתרון כריזה באמצעות רמי קול בטכנולוגיית IP מהווה יתרון עצום לארגונים המעוניינים להשמיעה מוסיקה ומסרים פרסומיים ואחידים לסניפים מרוחקים הפזורים ברחבי הגלובל, קיימים גם פתרונות חיבור מערכות כריזה קיימות ברשת באמצעות מתאמי IP לכריזה ומוזיקת רקע.

פתרון IP עבור מתאם סלולארי

לחסכון בעלויות התקשורת הסלולארית בארץ ובחו"ל חברתנו מציעה מתאמים סלולאריים התומכים ב- GSM סלולארי מצד אחד ובחיבור (IP (IP GW למרכזית IP/שלוחות מרוחקות.

פתרון IP עבור אינטרקום

מגוון מערכות אינטרקום IP ללא תלות במרחק עבור בקרות כניסה לאתרים שונים ומרוחקים הכוללת דיבור, פתיחת בקרות כניסה וצפייה במבקרים בזמן אמת על צג המחשב.

 

  

יצירת קשר


כל פניה תיענה ותזכה לתשומת הלב המלאה.
נציגינו ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה ויעניקו מענה מהיר ומקצועי.


ניתן ליצור קשר עמנו באמצעות:

משרדים ראשיים: רח’ המשביר 4, חולון

טלפון: 1-700-700-010

פקס: 03-6969696

דוא"ל מכירות: sales@bar-oz.co.il
דוא"ל שירות ותמיכה: support@bar-oz.co.il
 בניית אתרים אחסון אתרים © 2024 כל הזכויות שמורות לבר-עוז מערכות תקשורת בע"מ