רוצים להתייעץ?
כדי לקבל ייעוץ מקצועי חינם והצעת מחיר מלאו פרטיכם
שדות חובה
 
| אודות | צור קשר | שירות ותמיכה | |   1-700-700-010

יתרונות השימוש במרכזיות IP לעסקים קטנים

הטכנולוגיה המתקדמת מציעה לנו כיום פתרונות רבים, המייעלים ומשפרים את התנהלותנו היום יומית באופן משמעותי. גם בכל הקשור למערכות התקשורת של היום, אפשר למצוא מבחר של פתרונות, המספקים מענה לצרכים שונים ומשלבים במסגרתם חידושים טכנולוגיים מובילים במיוחד. מרכזיות IP נחשבות לפיתוח ה"חם" ביותר בתחום התקשורת, ובעיקר בתחום המרכזיות. הן הופכות את תהליך העברת המידע למהיר יותר, יעיל יותר וחסכוני יותר עבור העסק ואפשר להתאים אותן לצרכיו ודרישותיו של כל מרחב.  

מהן מרכזיות IP

מרכזיות IP , שלא כמו המרכזיות הרגילות, המסורתיות, מתבססות על רשת האינטרנט ולא רק על חיבור טלפון רגיל. הן משמשות חברות, ארגונים ועסקים בסדרי גודל שונים והופכות את מערך התקשורת כולו ליעיל ומתקדם יותר. מדובר במערכת שלמה של טלפונים, המחוברים זה לזה בעזרת רשת של מחשבים ובאמצעות, כאמור, רשת האינטרנט. מערכת זו כוללת מגוון רחב מאד של כלים, העומדים לרשותם של המשתמשים, וזאת לצד הטכנולוגיה והאיכות הגבוהה שמציעה הרשת עצמה.

יתרונות המרכזיות

לא בכדי נחשבות מרכזיות IP לעסקים לפתרון פופולארי ומבוקש מאד ולא בכדי הן מהוות תחליף למרכזיות של פעם. מרכזיות אלו חוסכות באופן משמעותי בעלויות התקשורת, ובמיוחד בהשוואה למערכות שהוצעו בעבר. הן ניידות וגם גמישות מאד. הן נטמעות באופן מלא בכל מקום ולכן יכולות לספק מענה מושלם לעסקים שונים. קל מאד לתחזק את מרכזיות ה – IP ויש להן מבחר של כלים שימושיים ופונקציות מתקדמות. מצד אחד יש להן את כל הפתרונות שמציעות המרכזיות המסורתיות, ומצד שני, גם את התוספות המשוכללות שהן מביאות איתן.

מדוע הן מתאימות דווקא לעסקים קטנים

כשמדובר בעסקים קטנים, ובמיוחד בצורך לבחור בפתרונות זולים אך איכותיים, מרכזיות IP מהוות פתרון נהדר ממספר סיבות:

  • שיפור השירות - בזכות המרכזייה יכול העסק לשפר את איכות השירות שלו ולהיות בקשר קרוב יותר עם לקוחותיו.
  • חיסכון בהוצאות - העסק לא צריך להוציא על כך סכומי כסף גדולים מדי ואיננו זקוק למערכות גדולות ומאסיביות שתופסות מקום רב.
  • קל לתפעול, ידידותי למשתמש - מדובר במרכזיות ידידותיות למשתמש שקל לתפעל ולתחזק אותן וכן בכאלו שמציעות לעסק הקטן גם שירותים שונים בעלויות נמוכות מאד, כמו הוצאת שיחות לחו"ל, שיחות וידאו ועוד ועוד.
  • עצמאות והתנהלות קלה יותר - מכיוון שמדובר במרכזיה המתבססת על רשת האינטרנט, העסק משוחרר מכל תלות בחברות הטלפונים השונות, וגם אם כן, מדובר באופן מצומצם יותר. שכן, הוא איננו צריך לנהל את שיחותיו באמצעות קווי הטלפון (אלא אם כן רוצה לעשות זאת), אלא רק באמצעות האינטרנט. 

רגע לפני שבוחרים את המרכזייה

ישנן היום לא מעט חברות, שמציעות מרכזיות IP לעסקים קטנים וגם גדולים. כדי ליהנות מיתרונותיה של המרכזייה ולנצל אותם כהלכה, חשוב לוודא שמדובר במערכת מתאימה וגם בחברה מקצועית ומנוסה בתחום. חשוב לדעת שישנה כתובת מאחורי המערכת, כתובת שניתן לפנות אליה במקרים של תקלות למיניהן או בעיות בתפעול. חשוב גם שהמחיר הכולל יהיה אטרקטיבי וכדאי שיתאים לתקציבו של העסק. במידה ומתלבטים במה לבחור או לאיזו חברה לפנות, כדאי לערוך סקר שוק וגם להתייעץ עם בעלי עסקים אחרים. אפשר לבדוק איתם באילו מרכזיות IP הם משתמשים ועל מה הם ממליצים.

 

יצירת קשר


כל פניה תיענה ותזכה לתשומת הלב המלאה.
נציגינו ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה ויעניקו מענה מהיר ומקצועי.


ניתן ליצור קשר עמנו באמצעות:

משרדים ראשיים: רח’ המשביר 4, חולון

טלפון: 1-700-700-010

פקס: 03-6969696

דוא"ל מכירות: sales@bar-oz.co.il
דוא"ל שירות ותמיכה: support@bar-oz.co.il
 בניית אתרים אחסון אתרים © 2021 כל הזכויות שמורות לבר-עוז מערכות תקשורת בע"מ