רוצים להתייעץ?
כדי לקבל ייעוץ מקצועי חינם והצעת מחיר מלאו פרטיכם
שדות חובה
 
| אודות | צור קשר | שירות ותמיכה | |   1-700-700-010

מרכזיות IP לעסקים קטנים

קיימים סוגים שונים של מרכזיותלעסקים. מרכזיות IP, המשלבות במסגרתן מספר טכנולוגיות, מוצעות כיום גם לצרכים פרטיים, אך קהל היעד העיקרי שלהן הם עסקים בסדרי גודל שונים. מרכזיות IP לעסקים קטנים וגדולים הן פתרון נהדר, העוזר לחסוך בהוצאות וליהנות מגמישות מרבית. כיצד פועלות מרכזיות אלו ומדוע הן מומלצות? על כך ועוד, במאמר הבא.

מהן מרכזיות IP

שלא כמו מרכזיות רגילות, מרכזיות IP הינן כאלו המחוברות הן לטלפון הרגיל והן לרשת האינטרנט (בחיבור LAN או בחיבור WAN). מרכזיות אלו, המתאימות בעיקר לעסקים, משרתות את העסק באופן מלא ומאפשרות התנהלות נכונה ויעילה יותר, במסגרת העבודה. מרכזיות IP לעסקים קטנים, ובמיוחד בעידן הטכנולוגי של היום, מציעות יתרונות רבים, ובעיקר כשמדובר בעסק עם כמה סניפים, שאינם יושבים במקום אחד, או בעסק המעוניין לחסוך בהוצאות החודשיות. מכיוון שהן מושתתות על רשת האינטרנט, בנוסף לקו הטלפון הרגיל, אפשר להתחבר אל המרכזייה עצמה גם אם לא נמצאים פיזית באותו המקום שבו היא נמצאת. למרחק הפיזי אין שום משמעות, בניגוד למרכזייה המתבססת על קו הטלפון, עובדה ההופכת את מרכזיית ה – IP לפופולארית במיוחד. לצד כל זה, גם אם לא קיימים סניפים נוספים, יכול העסק עצמו ליהנות מיתרונות אחרים, כמו כלים מתקדמים, המוצעים גם הם במרכזיה זו ובעיקר – חדשנות טכנולוגית.

יתרונות נוספים במרכזיה אחת

ניתן לראות שמדובר בפתרון יעיל במיוחד, המציע, במסגרתו, לא מעט יתרונות. מלבד העובדה שמדובר בחסכון משמעותי בהוצאות, מדובר במערכת שקל לתחזקה וקל גם לעבוד איתה. היא מציעה ממשק נוח מאד למשתמש ואפשר לבצע באמצעותה פעולות שונות. מרכזיות IP לעסקים קטנים מציעות במסגרתן פתרונות שונים לעסק, לרבות שיחות וידאו למשל וגם שיחות לחו"ל בעלות הזהה לעלותה של כל שיחה אחרת. כמובן שגולת הכותרת של מרכזיה זו היא האפשרות לבצע שיחות בתוך העסק עצמו ללא כל עלות. השיחות, שמתבצעות תודות לרשת האינטרנט שבעסק שעליה "יושבת" המרכזייה, לא עולות לעסק וניתן לבצען באופן חופשי. בזכות יכולותיה הטכנולוגיים הרבים, מאפשרת מרכזייה זו לעסק עצמו לשפר את השירות, שאותו הוא מספק, ולהיות הרבה יותר זמין ללקוחותיו. שיפור איכות השירות מוביל להכנסות גבוהות יותר, ולהצלחה רבה.

כיצד בוחרים מרכזית IP

אם יש לכם עסק קטן, יחסית, ואתם מעוניינים לרכוש מרכזיית IP, חשוב שתבחנו מספר פרמטרים מרכזיים, אולם המרכזי שבהם הוא החברה המציעה לכם את השירות. חשוב לפנות לחברה המתמחה במרכזיות וטכנולוגיות מסוג זה, וחשוב עוד יותר שתהיה זו חברה מקצועית ובעלת ניסיון. חברה מנוסה תדע להתאים לכם את המרכזייה המתאימה וגם לספק לכם את השירות הנדרש לאורך כל הדרך, לרבות התקנה וטיפול בתקלות שונות. מכיוון שלכל עסק ישנם צרכים שונים, יש להתאים את המרכזייה באופן המלא לעסק וגם לתכנן אותה נכון. צוות החברה, שאליה תפנו, יוכל להכיר לכם את הפתרונות המוצעים כיום בשוק, להדגים לכם את האופן שבו הם פועלים וכמובן גם לספק לכם שירותי הדרכה, שיעזרו לכם בהמשך.

יצירת קשר


כל פניה תיענה ותזכה לתשומת הלב המלאה.
נציגינו ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה ויעניקו מענה מהיר ומקצועי.


ניתן ליצור קשר עמנו באמצעות:

משרדים ראשיים: רח’ המשביר 4, חולון

טלפון: 1-700-700-010

פקס: 03-6969696

דוא"ל מכירות: sales@bar-oz.co.il
דוא"ל שירות ותמיכה: support@bar-oz.co.il
 בניית אתרים אחסון אתרים © 2021 כל הזכויות שמורות לבר-עוז מערכות תקשורת בע"מ