רוצים להתייעץ?
כדי לקבל ייעוץ מקצועי חינם והצעת מחיר מלאו פרטיכם
שדות חובה
 
| אודות | צור קשר | שירות ותמיכה | |   1-700-700-010

מערכת קול סנטר Call Center

היא נחשבת לחלק בלתי נפרד כמעט בכל חברה גדולה, המספקת שירותים לקהל הרחב, והיא מציעה, במסגרתה, טכנולוגיות מתקדמות במיוחד. מערכת קול סנטר (Call Center) היא חלק ממוקד שירות הפונה ללקוחות החברה ומספק להם שירות באמצעות הטלפון. אלו יכולות להיות חברות מכל תחום שהוא ובכל מקום בעולם. בזכות הפיתוחים הטכנולוגיים הקיימים כיום וגם הקדמה הרבה בתחום הטלפוניה, אפשר למצוא מערכות קול סנטר חדשניות במיוחד, המציעות שירות ברמה גבוהה, זמינות רבה ומענה מתאים.
מה מציעה במסגרתה מערכת קול סנטר?

מה מציעה במסגרתה מערכת קול סנטר?

מערכת קול סנטר, עליה מבוסס המוקד הטלפוני, עוזרת לחזק את הקשר בין החברה, המציעה את השירותים השונים, לבין הלקוח, שנמצא בצידו השני של הטלפון. ישנם סוגים שונים של מערכות קול סנטר, המוצעות כיום בשוק, ומשלבות, במסגרתן, כלים שונים העומדים לרשותם של העובדים במוקד. בחירתה ושילובה של המערכת, חשוב שתעשה תוך התייחסות אל צרכיו של הארגון, קהל היעד וגם העובדים במקום. בכל הארץ, וגם בעולם, אפשר למצוא לא מעט מוקדים טלפונים. חלקם מספקים שירות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, אחרים מציעים אותו במהלך ובמשך מספר שעות ולא כולל סופי שבוע. מערכת הקול סנטר צריכה להיות גמישה ומתקדמת, כדי לאפשר לעובדים בה לספק את המענה הנקודתי הנדרש ללקוח ובמקביל גם חווית שירות ברמה גבוהה.

התאמה נכונה כדי ליהנות ממגוון של יתרונות

ישנן לא מעט מערכות קול סנטר, הנבנות במיוחד לחברה עצמה ובהזמנה אישית. התפתחותו של התחום בשנים האחרונות והעובדה שחברות רבות מעוניינות לשלב את מערכות הקול סנטר במסגרתן כדי להציע ללקוחותיהן שירות טלפוני זמין ואיכותי, הובילה לא מעט בתי עסק, המתמחים בתחום, להציע פתרונות מתקדמים ביותר בהתאם לפרופיל החברה המספקת את השירות הטלפוני ובהתאם לצרכיה. השימוש במערכות הקול סנטר נעשה לא רק במסגרת שירות לקוחות, אלא גם במסגרת שירותי מכירות למיניהם וגם מוקדי תמיכה. מדובר בשיחות נכנסות ויוצאות המאפשרות קשר רציף עם הלקוח. כדי להוזיל את ההוצאות, בוחרות חברות רבות בעולם להקים את המוקדים הטלפונים שלהן במדינה אחרת ובעזרתן ובניהולן של חברות, המתמחות בתחום זה. חברות אלו אחראיות על תפעולו של מוקד השירות ותפעולה של מערכת הקול סנטר, שבה הוא משתמש.

תכנון מערכת ה-קול סנטר על ידי חברה המתמחה בתחום

מערכות הקול סנטר מוצעות ומשווקות כיום בארץ ובעולם על ידי חברות, המתמחות בתחום ומכירות היטב את כל החידושים העדכניים ביותר, הצצים להם בכל יום. חברה מנוסה ומקצועית יכולה לתכנן עבור כל עסק, המעוניין במוקד טלפוני, את מערכת הקול סנטר המתאימה לו ביותר, מערכת שתספק לו את הכלים השימושיים והנכונים עבורו ותאפשר לו להציע לקהל לקוחותיו את הטוב ביותר, במסגרת שירות טלפוני מהיר ואיכותי. שילובה של המערכת בעזרתן של חברות אלו והטמעתה בעסק באופן הנכון היא הדרך הטובה ביותר להתמודד עם הצרכים הקיימים ולספק ללקוח, המתקשר למוקד, את המידע או הפתרון הנדרש לו.

 

יצירת קשר


כל פניה תיענה ותזכה לתשומת הלב המלאה.
נציגינו ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה ויעניקו מענה מהיר ומקצועי.


ניתן ליצור קשר עמנו באמצעות:

משרדים ראשיים: רח’ המשביר 4, חולון

טלפון: 1-700-700-010

פקס: 03-6969696

דוא"ל מכירות: sales@bar-oz.co.il
דוא"ל שירות ותמיכה: support@bar-oz.co.il
 בניית אתרים אחסון אתרים © 2021 כל הזכויות שמורות לבר-עוז מערכות תקשורת בע"מ