רוצים להתייעץ?
כדי לקבל ייעוץ מקצועי חינם והצעת מחיר מלאו פרטיכם
שדות חובה
 
| אודות | צור קשר | שירות ותמיכה | |   1-700-700-010

מרכזיות IP לבתים פרטיים ולעסקים המתנהלים מהבית

ישראלים רבים תוהים האם כדאי להתקין מרכזיית IP בבית, ובעוד בעסקים רבים מתקינים מרכזיות IP והן הולכות ומשתלטות על השוק, הרי הנחיצות למרכזיית IP בבית טרם ברורה לצרכן הישראלי. למרכזיית VOIP יתרונות רבים ומגוונים והיא מאפשרת לכל לקוח פרטי עם חיבור מהיר לאינטרנט ומחשב או רשת מחשבים ביתית לחסוך בעלויות וליהנות מפתרונות מתקדמים. בשנים האחרונות ישראלים רבים עובדים מהבית ורבים פותחים עסק עצמאי המתנהל מהבית. בעל עסק המתנהל מהבית מעוניין לחסוך בעלויות ולהתקדם מבחינה עסקית וכאשר מנהלים עסקים חוצי מדינות ומתקשרים שיחות רבות לחו"ל, הרי התקנת מרכזיית VOIP מאפשרת לחסוך בעלויות התקשורת וליהנות מפתרונות איכותיים ומתקדמים יותר.

חיבור לתשתית האינטרנט

על מנת להתקין מרכזיית VOIP בבית, חשוב לדאוג לתשתית אינטרנט וחיבור מהיר. כיום, ברוב הבתים בישראל יש חיבור אינטרנט מהיר ולכן אין צורך בהשקעה נוספת מעבר לקניית והתקנת המרכזייה בבית. בבתים פרטיים רבים יש מספר מכשירי קצה (טלפונים) ניידים ונייחים, ובבתים רבים יש מספר מחשבים המחוברים ביניהם ברשת. ישראלים רבים רכשו בשנים האחרונות מכשירי טלפון IP חדישים וגם אותם ניתן לחבר למרכזייה החדשה וליהנות מפתרון נוח וזול יותר. כאמור, מרכזיית VOIP בבית מאפשרת לכל הדיירים בבית לנהל את השיחות שלהם באמצעות המחשב והטלפונים השונים בבית וניתן לנתב את השיחות בקלות בין החדרים השונים ו/או לטלפונים השונים בבית המחוברים למרכזיה. בנוסף, בני המשפחה יכולים לשוחח ביניהם באמצעות המרכזייה ובמידת הצורך לנהל שיחות ועידה גם עם אדם המתקשר לבית.

פתרון איכותי לעסק המתנהל מהבית

ישראלים רבים פותחים עסקים בבית על מנת לחסוך עלויות או מהעדפות אישיות. רבים עובדים מהבית ונהנים מסביבת עבודה מתקדמת המאפשרת להרוויח היטב ללא הוצאות כמו שכ"ד של משרד, חשבונות כפולים (חשמל, מים, ארנונה וכו') וכד'. בנוסף לכך, הם חוסכים את עלות הדלק הגבוהה. כיום, בסביבה הגלובלית גם חברות רבות מעסיקות עובדים המבצעים את עבודתם מהבית וכך החברות חוסכות משאבים רבים. בתחרות הגבוהה ובסביבת העבודה הגלובלית יש יתרונות רבים לעבודה מהבית אך יש להיערך לכך בהתאם והתקנת מרכזית VOIP מאפשרת לחבר את התוכנה של העסק למרכזייה ולנהל שיחות לחו"ל בעלויות נמוכות ומשתלמות.
מרכזיות IP מאפשרות ליהנות מכל הפתרונות של מרכזיות לבית כמו ניהול וניתוב שיחות בין השלוחות ומכשירי הטלפון בבית והן מאפשרות פתרונות מתקדמים יותר כמו שיחה ממתינה, שיחה מזוהה, שיחות ועידה, תא קולי, עקוב אחרי ועוד.

איכות שיחות גבוהה

מרכזיות IP מספקות פתרון מושלם לניהול שיחות באיכות גבוהה ביותר. בשנים האחרונות חלה התקדמות טכנולוגית עצומה בשיחות הנערכות באמצעות רשת האינטרנט ואם עד לפני מספר שנים רבים התלוננו על איכות ירודה או על delay והשהיה בקול, הרי כיום האיכות השתפרה פלאים והיא טובה יותר באופן משמעותי לעומת החלופות. בנוסף, ניתן ליהנות מפתרונות מתקדמים לניהול, מעקב ובקרה על השיחות כמו אפשרות לתעד ולהקליט את השיחות הנכנסות והיוצאות ולנתב את השיחות למכשיר הסלולארי כאשר יוצאים מהבית. ניתן להגדיר את המכשיר הסלולארי כשלוחה במרכזייה ה- IP וכך ניתן לשבת בגינה, לצאת לקניות ולסידורים או לצאת לפגישות או לעבודות בחוץ וליהנות מזמינות לכל שיחה המגיעה לבית או להעביר את השיחות למענה קולי ואף לקבל התראה והקלטה ישירות למייל.
  

יצירת קשר


כל פניה תיענה ותזכה לתשומת הלב המלאה.
נציגינו ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה ויעניקו מענה מהיר ומקצועי.


ניתן ליצור קשר עמנו באמצעות:

משרדים ראשיים: רח’ המשביר 4, חולון

טלפון: 1-700-700-010

פקס: 03-6969696

דוא"ל מכירות: sales@bar-oz.co.il
דוא"ל שירות ותמיכה: support@bar-oz.co.il
 בניית אתרים אחסון אתרים © 2021 כל הזכויות שמורות לבר-עוז מערכות תקשורת בע"מ