רוצים להתייעץ?
כדי לקבל ייעוץ מקצועי חינם והצעת מחיר מלאו פרטיכם
שדות חובה
 
| אודות | צור קשר | שירות ותמיכה | |   1-700-700-010

מרכזיות IP ומרכזיות בענן- לעסקים גדולים וקטנים

כיום קיים מגוון רחב של מרכזיות טלפון לעסקים קטנים וגדולים כאחד, המשפרים בצורה משמעותית את יכולת התקשורת בין שירותי העסק ללקוחות. בעבר, השימוש במרכזיות היה די נדיר, לרוב הן נרכשו רק על ידי חברות גדולות בשל מחירן הגבוה. אך, ככל שחלפו השנים, איתן גם ההתפתחות הטכנולוגית אשר הפכה את מחיר המרכזיה לנגיש יותר עבור רבים. כך, בעלי עסקים קטנים הצליחו לשלב מרכזיות שונות ובזכותן להחליף את שיטת ההתנהלות המסורתית והישנה בחדשה ומתקדמת.
בחירת מרכזיות עבור עסקים הינה הליך מורכב ומעניין. עם הקדמה פותחו מערכות טלפוניה חדשות, אשר מותאמות בצורה יעילה לעסק ולצרכיו. אחד מסוגי הטלפוניה הקיימים כיום הם מרכזיות IP הנחשבות לנמכרות ביותר וזאת בשל היותן מתקדמות, נותנות מענה מהיר, יעיל וזריז אשר בין היתר חוסך גם בעלויות הרבות של עסק כיום.

מרכזית IP בענן - מה היא נותנת לנו? ומדוע היא כדאית בעסק?

מרכזיות IP הן בעצם תוכנה שחברה חיצונית מתקינה על שרת המחשב בעסק שלכם. כך התקנתה של מרכזיה וירטואלית נותנת לכם מענה רב תחומי, הן בתקשורת הפנימית והן בתקשורת החוץ ארגונית. המערכת כוללת:
ניתוב שיחות דינאמי – אשר מקצר את זמני ההמתנה באופן ניכר ומאפשר את זיהוי המספר המתקשר.
שיחות פנימיות חינם - בארץ ובחו"ל ע"י האפשרות לחיוג מקוצר בין המחלקות השונות.
הקלטת שיחותמערכת הקלטת שיחות בכדי שתוכלו לאמת נתונים, כולל אחסון בענן או הורדת הקבצים המוקלטים אל המחשב שלכם.
שירותי פקס - בנוסף על כל השירותים שציינו תוכלו להשתמש בה גם כפקס ללא כל מכשור פיזי. את הפקסים תוכלו לשלוח דרך מכשיר הסמארטפון אשר ברשותכם.
בנוסף לכך, מרכזיות IP מאפשרות ביצוע שיחות ועידה מרובות משתתפים, ממשק למערכות עסקיות נוספות הקיימות בעסק שלכם,  אפשרות להתנייד בתוך המשרד, הן גם כלי לנטור ודיווח בשימושי הטלפון השונים, ובנוסף מאפשרות ניתוח עסקי חשוב שהופך לנוח וקל יותר עבורכם.
כפי שציינו למרכזיה בענן יש אפשרויות התקנה רבות ושימוש רב ומגוון אשר הוא כדאי מאד לעסקים בעידן הטכנולוגי של היום. השירות הטכנולוגי המתקדם מאפשר לכל עובדי החברה להיות מחוברים באופן תמידי לעסק, לדוגמה: אנשי מכירות שטח, הנמצאים לרוב מחוץ לעסק, יוכלו לשמור על קשר רציף עם הלקוחות לפי שלוחה אשר תותקן בטלפון הנייד שלהם על ידי ניווט מתקדם וספציפי מהרגע בו הותקנה האפליקציה במכשירים הדיגיטליים של החברה.
עסקים קטנים רבים משתמשים במרכזיות טלפון לעסקים אשר אינן מתאימות לצרכי העסק שלהם כלל. המרכזיה מנווטת בצורה לא מדויקת, יקרה ועדיין לא מספקות את הצורך הרלוונטי. לעומתה, מרכזיה וירטואלית יכולה בהחלט להיות פתרון מותאם אישית לצורך שלכם.

הוזלת עלויות המרכזיה

מרכזיה וירטואלית מאפשרת לכם לחסוך הוצאות רבות בכך שהיא נמצאת על הענן. מגוון האפשרויות אשר היא מציעה חוסך לכם גם בעלויות כוח אדם, ציוד משרדי, דפים ועוד. כמו כן, היא מאפשרת לכם להירתם ולהפוך לחלק מסביבה ירוקה יותר.
מרכזיות IP מבטיחות לכם תועלת רבה אשר בעתיד תתבטא בחסכון בעלויות הקבועות שלכם מול שיפור התפוקה שלכם, שיפור השירות ללקוחותיכם, בזמינותם של עובדי החברה, סיוע בתחום המכירות והגדלתו ובניהול השוטף היום יומי. כמו כן, מערכת זו יכולה להתחבר לכל רשת תקשורת, כך היא חוסכת לכם עלויות נוספות וממקסמת את האיכות.
לסיכום, במידה ויש לכם עסק גדול או קטן ועדיין לא השתדרגתם, נמליץ לכם לעבור לשימוש  במרכזיות IP מתקדמות, שהן מערכות תקשורת עסקית חדישות הנחשבת למובילות ביותר בשוק. בשל תכונותיהן הרבות תוכלו לנהל את העסק שלכם באופן היעיל והחסכוני ביותר.

יצירת קשר


כל פניה תיענה ותזכה לתשומת הלב המלאה.
נציגינו ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה ויעניקו מענה מהיר ומקצועי.


ניתן ליצור קשר עמנו באמצעות:

משרדים ראשיים: רח’ המשביר 4, חולון

טלפון: 1-700-700-010

פקס: 03-6969696

דוא"ל מכירות: sales@bar-oz.co.il
דוא"ל שירות ותמיכה: support@bar-oz.co.il
 בניית אתרים אחסון אתרים © 2021 כל הזכויות שמורות לבר-עוז מערכות תקשורת בע"מ