רוצים להתייעץ?
כדי לקבל ייעוץ מקצועי חינם והצעת מחיר מלאו פרטיכם
שדות חובה
 
| אודות | צור קשר | שירות ותמיכה | |   1-700-700-010

מרכזיות טלפון - החידושים של ימינו

עולם העסקים מתבסס על כמה מאפיינים שאחד מהם הוא תקשורת יעילה עם כל מי שיש לו נגיעה לבית העסק. כלומר, על מנת שבית עסק יתנהל בצורה יעילה, חשוב שהוא יוכל לתקשר עם לקוחות, ספקים, עסקים נוספים וכל אדם או ארגון אחר שזקוקים לשירותי בית העסק או שבית העסק זקוק להם. לשם כך, שלוחה טלפונית אחת פשוט לא מספיקה, ויש צורך במרכזיית טלפון שתוכל לעמוד בעומס של השיחות ושל התקשורת הטלפונית שבית העסק צריך לבצע.

מרכזיות טלפון – הכירו את השירות מקרוב

מרכזיות טלפון הן מערכות רב קוויות אשר מותאמות לצורכי בית העסק, ומאפשרות לו לנהל תקשורת יעילה ורציפה עם כל אדם או ארגון. התפקיד הגדול ביותר של מרכזיות טלפון הוא לנתב שיחות לתוך בית העסק באמצעות שלוחות ייעודיות כדי שאנשים מבחוץ יוכלו לקבל מענה בבית העסק, ועל מנת שבית העסק יוכל להתקשר החוצה בעת הצורך.

בניגוד למרכזיות ישנות שלא תמכו בשירותים רבים מלבד שיחות, מרכזיות טלפון כיום תומכות במגוון שירותים, כמו ניתוב שיחות, מענה קולי,
הקלטת שיחות, תמיכה בציוד נלווה כמו פקסימיליה ועוד. באופן הזה, בתי עסק קטנים וגם גדולים יכולים לנהל את הצרכים שלהם בצורה יעילה, ולהיות בעלי יכולת לתקשר באופן רציף עם כל אדם וארגון בעת הצורך.

מרכזיות טלפון – טכנולוגיה מתקדמת בהישג ידכם

קשה למצוא כיום מרכזיות טלפון בטכנולוגיה אנלוגית מפני שהן מיושנות ולא יעילות במיוחד לניהול עסקים, בייחוד כאלו שהם גדולים. במקום מרכזיות אנלוגיות, יש כיום מרכזיות בטכנולוגיה דיגיטלית מתקדמת שמאפשרת לענות על צורכי החברה הנוכחיים וגם להתאים את השירות לצרכים עתידיים.

למרות ההתקדמות הטכנולוגית הזו, מרכזיות טלפון עדיין נחשבות לזולות יחסית, מה שמאפשר לחסוך בעלויות לאורך זמן. יתרון נוסף הוא שניתן לחבר כיום מרכזיות מהסוג הזה לשלוחות פנים, לשלוחות חוץ, לטלפונים סלולריים ולמכשירים אחרים שכולם מתנקזים למקור אחד שמאפשר לתת שירות מלא לכל אדם שזקוק לכך. באופן הזה, עסקים יכולים להתקדם עם הטכנולוגיה כיום ולתקשר באופן רציף עם לקוחות וארגונים שונים בלי צורך להיות פיזית בסביבת המרכזייה בכל עת.

בחירת מרכזיות טלפון

עסקים שונים נבדלים זה מזה לא רק בשירותים שהם מספקים, אלא גם בנפח העבודה וסוג השירות שהם מציעים ללקוחותיהם. לכן, חשוב שתבחרו מרכזיות טלפון בהתאם לצרכים שלכם כדי להיות בטוחים שקווי התקשורת עמכם פתוחים בכל עת. אם למשל כל התקשורת שלכם מתנהלת בישראל, אין צורך שיהיו לכם קווי חוץ לחו"ל. אם לעומת זאת אתם נוהגים לשוחח עם לקוחות, ספקים או ארגונים מעבר לים באופן רציף, עדיף שתבחרו מרכזיות טלפון עם שלוחות לתוך ישראל וגם מחוץ לה. בנוסף לכך, עליכם לבחור את השירותים הנלווים שבית העסק שלכם זקוק להם, כמו חיבור לטלפונים סלולריים, הקלטת שיחות,  אפשרות לנהל שיחות ועידה, חיבור למכשירי פקס וכל פריט אחר שבית העסק שלכם זקוק לו.

תקשורת מהווה חלק מהותי בכל בית עסק, קטן או גדול ככל שיהיה, וחשוב שהיא תהיה הטובה והמותאמת ביותר עבור עסקים. עם מרכזיות טלפון, אתם יכולים לנהל את בית העסק שלכם בצורה חלקה, לתקשר עם לקוחות וספקים ולהיות זמינים בעת הצורך כדי לתת מענה מלא עבורם. כך בית העסק שלכם יוכל להתנהל באופן רציף ולא מקוטע, גם לגדול עם הזמן וגם להתאים את שירותי המרכזייה לצרכים המשתנים שלכם. 

יצירת קשר


כל פניה תיענה ותזכה לתשומת הלב המלאה.
נציגינו ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה ויעניקו מענה מהיר ומקצועי.


ניתן ליצור קשר עמנו באמצעות:

משרדים ראשיים: רח’ המשביר 4, חולון

טלפון: 1-700-700-010

פקס: 03-6969696

דוא"ל מכירות: sales@bar-oz.co.il
דוא"ל שירות ותמיכה: support@bar-oz.co.il
 בניית אתרים אחסון אתרים © 2021 כל הזכויות שמורות לבר-עוז מערכות תקשורת בע"מ