רוצים להתייעץ?
כדי לקבל ייעוץ מקצועי חינם והצעת מחיר מלאו פרטיכם
שדות חובה
 
| אודות | צור קשר | שירות ותמיכה | |   1-700-700-010

פתרונות תקשורת טלפוניה - מתקדמים לעסקים

פתרונות תקשורת לעסקים נוצרו מתוך צרכים של עסקים וארגונים לפתרונות טכנולוגיים שעיקרם קבוע ותוצאתם הסופית מסתכמת תמיד במטרות הבאות: חסכון בזמן, יעילות ובקרה גבוהה, חסכון כספי, אינטגרציה בין מערכות טכנולוגיות של הארגון, קלות תפעול של המשתמש ועלות תועלת מצדיקה.

חברת בר-עוז מערכות תקשורת מתמחה במתן פתרונות תקשורת מתקדמים לעסקים, ארגונים ומוסדות, פתרונות התקשורת שמציעה חברתנו מגיע מתוך נקודת מבט על הלקוח הסופי ותחת דגש על גורמים מאפיינים המהווים הצלחה בפתרון המוצע ללקוח הסופי הכולל איכות מוצר, הטמעה, נוחות תפעול קלה למשתמש ושירות לאורך זמן.

חברת בר-עוז מערכות תקשורת אינה יצרנית של מותג או מוצר אלא מעניקה פתרון תקשורת מתקדם ללקוח המוצע מתוך מבחר גדול של יצרנים, יבואנים וחברות תקשורת על פי ניסיונה ותוך שילוב דרישות המערכת המותאמת בדיוק לצורכי הלקוח ולא מתוך היצע של מותג בודד.

פתרונות תקשורת מעניקים לארגון את צרכיו המשלימים בנושא תקשורת ארגונית, פתרונות טכנולוגיים ומתקדמים ביותר בשוק שבאמצעותם יכול הארגון ליעל את תהליכי התקשורת בפני לקוחותיו שהנו נושא חשוב מאוד.

מעטפת שלמה של פתרונות תקשורת

ישנם פתרונות תקשורת רבים באמצעותם נוכל לבנות עבורכם מעטפת שלמה, אשר תעניק לחברתכם את כל הפתרונות הנחוצים לה, עבור התנהלות שוטפת, יעילה ומתקדמת. מבחר הפתרונות הרחב מאפשר התאמה מרבית של פתרונות, לפי גודלו של העסק, קהל היעד אותו הוא משרת וצרכיו הייחודיים.

סוג אחד של פתרונות תקשורת לעסקים אותו תוכלו למצוא באתרנו הוא פתרונות בקרה ורישום שיחות. תוכנת רישום שיחות המתחברת למרכזייה יכולה לשמש היטב את העסק. המערכת תאפשר לכם לערוך רישום ומעקב אחר ההוצאות על השיחות, מתי הן התקיימו וכמה זמן הן ערכו ואפילו תוכלו לתעד האם מדובר בשיחות נכנסות או שמא היו אלה שיחות יוצאות.

סוג נוסף של פתרון תקשורת הוא הקלטת שיחות. הקלטה של שיחות בין העסק לבין הפונים והלקוחות מאפשרת יעילות גבוהה בשירות, באמצעות למידה ובחינה של מקרי בוחן אמיתיים. תיעוד השיחות יכול לסייע גם במעקב אחר הזמנות אשר נעשו בצורה טלפונית, למניעת טעויות במתן ההזמנה. ישנם סוגים שונים של מערכות להקלטת שיחות, הנבדלות זו מזו באופן ההקלטה, עלות תפעול המערכת ואופן החיבור שלה למרכזיית החברה.

ישנם גם פתרונות המיועדים לסוגים ספציפיים של בתי עסק או חברות. לדוגמה ישנן מערכות המתאימות לצורכי השימוש של בתי מלון, המאפשרות יצירה של חדרים חכמים, חיבור תקשורת מרחוק ותוכנות לעובדים ניידים. מערכות אלה יכולות לשפר בצורה משמעותית את חוויית העובדים במקום, כמו גם את חווית האירוח של הלנים בבית המלון.

 

 

מגוון פתרונות תקשורת טלפוניה

פתרון WhatsApp Business API

פתרונות הקלטת שיחות טלפון

פתרונות קול סנטר

פתרונות בקרה ורישום שיחות טלפון

פתרונות IP

פתרון למוקדי בקרה - לחצני מצוקה

פתרון לדיור המוגן

פתרונות לבתי מלון

פתרונות ליישומי קיבוץ

בקרת כניסה

פתרון וועידה רבת משתתפים

ניהול שלוחה מהמחשב

מתאמים סלולאריים

 

יצירת קשר


כל פניה תיענה ותזכה לתשומת הלב המלאה.
נציגינו ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה ויעניקו מענה מהיר ומקצועי.


ניתן ליצור קשר עמנו באמצעות:

משרדים ראשיים: רח’ המשביר 4, חולון

טלפון: 1-700-700-010

פקס: 03-6969696

דוא"ל מכירות: sales@bar-oz.co.il
דוא"ל שירות ותמיכה: support@bar-oz.co.il
 בניית אתרים אחסון אתרים © 2024 כל הזכויות שמורות לבר-עוז מערכות תקשורת בע"מ