רוצים להתייעץ?
כדי לקבל ייעוץ מקצועי חינם והצעת מחיר מלאו פרטיכם
שדות חובה
 
| אודות | צור קשר | שירות ותמיכה | |   1-700-700-010

מרכזיות לעסקים

כל עסק חייב לספק מענה טלפוני מקצועי ומתקדם לקהל לקוחותיו ובמציאות המורכבת של היום חשוב כי עסקים ירכשו מרכזייה מתקדמת וחכמה שמתאימה לצרכי הארגון תוך מבט קדימה לצרכים המשתנים והעתידיים. יש בשוק מגוון מרכזיות המיועדות לעסקים, ביניהן מרכזיות אנלוגיות, מרכזיות דיגיטליות, מרכזיות היברידיות ומרכזיות IP הנחשבות לחכמות ולחדשניות ביותר. יש לבחור מרכזייה לעסק בהתאם לעומס השיחות הקיים והעתידי, מספר העובדים בעסק ואופן השימוש במרכזיה, מספר הסניפים בעסק ומיקומיהם ומומלץ לרכוש מרכזיה שניתן לשדרג בעתיד כאשר העסק יתרחב.

מרכזיות לעסקים בהתאמה לצרכי העסק

שוק המרכזיות לעסקים עבר שינויים רבים בשנים האחרונות ובעקבות הטכנולוגיה המתקדמת והאינטרנט המהיר כיום יש מרכזיות חדשניות אשר רותמות את רשת האינטרנט כדי להוזיל עלויות, לשפר ביצועים ולייעל את עבודת הארגון. אם עד לפני מספר שנים רק עסקים גדולים יכלו להרשות לעצמם רכישת והתקנת מרכזיות משוכללות הרי כיום גם עסקים קטנים הבינו את החשיבות של המרכזייה בעסק ואת היתרונות הגדולים הנעוצים בה. כדי לרכוש מרכזיות לעסק חשוב לפנות לחברה מקצועית שמייעצת ומתאימה מרכזייה נכונה לצרכי העסק תוך מבט קדימה.

מרכזיות אנלוגיות, דיגיטליות או IP לעסקים

מרכזיות אנלוגיות נחשבות לפשוטות ולוותיקות ביותר בין החלופות הקיימות בשוק. מרכזיות אנלוגיות לעסקים מהוות פתרון יעיל ואיכותי לתקשורת פנים וחוץ ומחירן לרוב זול בהשוואה למרכזיות המתקדמות יותר. עם זאת, יש להכין תשתית מתאימה להתקנתן בעסק וכל שינוי בהן דורש עלויות גבוהות. ניתן לרכוש מרכזיות היברידיות, פתרון מתקדם יותר של מרכזייה אנלוגית שכולל אפשרות חיבור למערכת IP.

מרכזיות דיגיטליות מותקנות על תשתית התקשורת של קווי הטלפון בעסק תוך שימוש בחומרה וברשת המחשבים הקיימת בארגון. מרכזיות דיגיטליות נחשבות לאמינות אך הן מוגבלות בפעולתן ובמספר השלוחות, כמו כן כדי להרחיב או לשדרג את המרכזייה יש לעמוד בהוצאה גדולה.

מרכזיות IP לעסקים נחשבות לחדשניות ביותר והן מהות פתרון חסכוני, יעיל ומתקדם. ניתן באמצעותן להעביר ולנתב שיחות בארץ ולחו"ל לכן הן מהוות פתרון יעיל לארגונים בינלאומיים, לחברות עם סניפים בחו"ל ולעסקים המנהלים שיחות רבות עם לקוחות וספקים בחו"ל. מרכזיות IP מציעות פתרונות מתקדמים רבים לעסק כמו שירותי הקלטת שיחות, חיוג ישיר לשלוחות, חיבור מכשירים סלולריים לעובדים וסוכני מכירות השוהים בשטח, תא קולי ועוד. כמו כן, מרכזיות אלה תורמות לחיסכון כלכלי ניכר של הוצאות התקשורת של העסק.

כיום ניתן לרכוש מרכזיות לעסקים בטכנולוגיית ענן, למעשה מרכזיות IP ללא צורך בחומרה בעסק למעט מכשירי קצה (טלפונים ופקסים). שירותי מרכזיית ענן מסופקים על גבי שרת חיצוני באופן וירטואלי ודמי השירות נקבעים לפי חבילה או שימוש בפועל.  

ייעוץ מקצועי לפני רכישת מרכזיות לעסקים

חשוב לקבל ייעוץ מקצועי על מנת להתאים את המרכזייה הנכונה לצרכי העסק הקיימים והעתידיים. יש מגוון אפשרויות בשוק ולכן חשוב לפנות לחברה מקצועית שמתמחה במכירת ובהתקנת המרכזיות בבית העסק, במקצועיות וביעילות תוך התאמת הפתרונות המתקדמים ביותר.
 

יצירת קשר


כל פניה תיענה ותזכה לתשומת הלב המלאה.
נציגינו ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה ויעניקו מענה מהיר ומקצועי.


ניתן ליצור קשר עמנו באמצעות:

משרדים ראשיים: רח’ המשביר 4, חולון

טלפון: 1-700-700-010

פקס: 03-6969696

דוא"ל מכירות: sales@bar-oz.co.il
דוא"ל שירות ותמיכה: support@bar-oz.co.il
 בניית אתרים אחסון אתרים © 2021 כל הזכויות שמורות לבר-עוז מערכות תקשורת בע"מ