רוצים להתייעץ?
כדי לקבל ייעוץ מקצועי חינם והצעת מחיר מלאו פרטיכם
שדות חובה
 
| אודות | צור קשר | שירות ותמיכה | |   1-700-700-010

מרכזיות IP - מחירים ועלויות לעסק

מרכזיות IP תופסות במהירות את מקומן של המרכזיות המסורתיות. מרכזיות אלו נשענות על רשת האינטרנט ומאפשרות תקשורת זולה ויעילה עם מגוון פונקציות מתקדמות לטלפונים, מכשירי  סלולארי ומחשבים. כך מספקות המרכזיות לחברה תקשורת מתקדמת בין סניפיה שונים, ובין עובדים השוהים מחוץ למשרדיהם בכל מקום בעולם.

מרכזיות IP - מחירים והוצאות שוטפות

אחד היתרונות החשובים ביותר שמרכזיות IP מקנות, הינו חיסכון במחירים ובעלויות הוצאות התקשורת השוטפות של העסק, כאשר ההבדל עשוי להגיע אף ל- 30%. מרכזיות אלו שפועלות על  תשתיות אינטרנט דיגיטליות ולא על תשתיות אנלוגיות, חוסכות בעלויות שיחות הטלפון מאחר שהן מאפשרות חיבור לכל מקום בעלות קבועה של שיחה מקומית. מעבר לכך, שיחות פנים ארגוניות מסופקות בטכנולוגיה זו בחינם ללא עלויות. כמו כן, מרכזיית IP חוסכת בשירותי תמיכה ותחזוקה, אינה דורשת התקנת תשתיות מיוחדות, ואילו מעבר העסק לכתובת חדשה מצריך רק שינוי של הגדרות הרשת בפעולה הניתנת לביצוע גם מרחוק. כפועל יוצא מכך, עלויות רכישת מרכזיית IP מתקזזות תוך פרק זמן קצר בזכות החיסכון שהן מספקות בהוצאות התקשורת השוטפות.

הוזלת שירותי תמיכה 24 שעות ביממה

חיסכון נוסף שמספקות מרכזיות IP קשור בהעסקת מוקדנים במרכזי השירות של החברה. בתקופה בה קהל הצרכנים מצפה בתחומים רבים למוקדי שירות ותמיכה זמינים בכל רגע, עלויות החזקת מוקדנים במשמרות לילה הפכו להוצאה נכבדת ביותר. יחד עם זאת, בעזרת מרכזיית IP ניתן בהחלט לחסוך בעלויות אלו על ידי ניתוב השיחות שמבוססות רשת האינטרנט למקום אחר בגלובוס, מה שמאפשר להחזיק במוקד השירות עובדים רק בשעות היום, וכך לחסוך בעלויות השכר שלהם.

רכישת מרכזיות IP - מחירים

העלויות של מרכזיית IP מתחילות באלפי שקלים בודדים, עבור מרכזיות פשוטות עם מספר מועט של שלוחות המתאימות לשימוש ביתי או לעסקים קטנים. המחירים מאמירים לעשרות אלפי שקלים עבור מרכזיות גדולות ומרובות שלוחות. כמו כן, עלות המרכזייה נקבעת בהתאם לאמינות ואיכות החברה המייצרת אותה. בנוסף לכך, עלויות המרכזיות לעסקים כוללות את יחידות מכשירי טלפון, התקנת המרכזייה, ביטוח והיקף שירותי התמיכה והתחזוקה הנדרשים. יש לציין כי ניתן לחסוך בעלויות על ידי השכרה תפעולית של מרכזייה, או רכישת מרכזיה יד שנייה. עוד חשוב לדעת כי מחיר רכישת המרכזיות פתוח למשא ומתן עקב התחרות הרבה שקיימת בענף.

מרכזיות IP – מחירים עבור רכישת חבילת תקשורת

מרכזיות IP מסופקות על ידי מגוון חברות המציעות ללקוחותיהן קשת רחבה של חבילות תקשורת, אשר כוללות באופן בסיסי מרכזייה ומכשירי טלפון קצה מתאימים. ההיצע הנרחב מאפשר לכל בית עסק לבחור בעסקה הטובה והמתאימה ביותר עבורו, כאשר מחירי החבילות משתנים בהתאם לסוג ולכמות המכשירים הנחוצים. המחיר מתחיל באלפי שקלים בודדים עבור בתי עסק קטנים שנדרשים למרכזיה בעלת כ- 30 שלוחות פנים, ומספר בודד של מכשירי טלפון. בהמשך עשוי להגיע המחיר לעשרות אלפי שקלים עבור חבילות יוקרה לעסקים גדולים ובינוניים, הכוללות מרכזיות מתקדמות עם 100 שלוחות ומעלה וכמות זהה של מכשירי טלפון יוקרתיים. בכל מקרה, חשוב לוודא כי מרכזיית ה-  IP מסופקת עם אחריות לתקופה של לפחות 3 שנים.


סיכום

מרכזיות IP הפכו למוצר תקשורת חיוני ומבוקש בארץ ובכל רחבי העולם, בהיותן חכמות, מתקדמות, פשוטות להפעלה, יעילות וחסכוניות. בשוק קיימים מגוון סוגים של מרכזיות IP, הנבדלים זה מזה במאפייניהם ועלויותיהם. בעזרת סקר שוק רציני הכולל השוואת מחירים ומיקוח, יכול כל בית עסק מכל סדר גודל למצוא את המרכזייה המתאימה במדויק לצרכיו.

יצירת קשר


כל פניה תיענה ותזכה לתשומת הלב המלאה.
נציגינו ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה ויעניקו מענה מהיר ומקצועי.


ניתן ליצור קשר עמנו באמצעות:

משרדים ראשיים: רח’ המשביר 4, חולון

טלפון: 1-700-700-010

פקס: 03-6969696

דוא"ל מכירות: sales@bar-oz.co.il
דוא"ל שירות ותמיכה: support@bar-oz.co.il
 בניית אתרים אחסון אתרים © 2021 כל הזכויות שמורות לבר-עוז מערכות תקשורת בע"מ