רוצים להתייעץ?
כדי לקבל ייעוץ מקצועי חינם והצעת מחיר מלאו פרטיכם
שדות חובה
 
| אודות | צור קשר | שירות ותמיכה | |   1-700-700-010

מרכזיית Panasonic IP NS500

שרת פנסוניק NS500 מאפשר שילוב של תקשורת IP על גבי רשתות מקומיות ו/או תשתית רחבת פס וכן קישור למערכות המחשוב בארגון עם תקשורת מסורתית ובכך מאפשר יישום מגוון פתרונות תקשורת מתקדמים תוך כדי התייעלות וחסכון כלכלי.

NS500 מאפשר לשלב תקשורת המבוססת IP עם תקשורת קיימת במשרד (תוך ניצול ושימוש בתשתיות וציוד קיים) ובכך ארגונים יכולים לשמר את השקעתם ולעבור לפעילות עם מערכת המבוססת IP מתקדמת, יתר על כך, החיבור מאפשר מעבר הדרגתי לתקשורת המבוססת IP זאת בהתאם לתקציב ולצרכי הארגון.

מרכזית הטלפון NS500 כולל תכונות מתקדמות רבות ועוצב כמערכת המותאמת לעולם מערכות המידע הן בטכנולוגיה והן ובגודל ובמחברים הפיזיים, תוך כדי הקפדה על נוחות וקלות שימוש, איכות, אמינות וידידותיות לסביבה.
מערכת NS500 בעלת אפשרות לפעול כחלק מרשת התקשורת הארגונית שכוללת מספר מערכות או כמערכת עצמאית שמספקת מגוון יישומי תקשורת מתקדמים: איחוד הודעות ( Unified Messaging ), תקשורת אחודה
( Unified Communication ), מוקד טלפוני (Call Center), הקלטת שיחות ועוד.

NS500 הכל במקום אחד

מגוון יישומים מתקדמים

קישור בין אתרים (Networking)

המערכת בעלת תמיכה בחיבורי רשת שבטכנולוגיות ISDN וגם בטכנולוגיות VOIP וכתוצאה מכך ניתן להפוך כל ארגון מבוזר (בעל מספר סניפים) לארגון שבבעלותו תקשורת אחידה, יעילה ומתקדמת ובה מגוון תכונות כגון שיתוף משאבים, ניהול משותף, מספור אחיד ועוד.
בנוסף לכל אלה המערכת יכולה לפעול כחלק ממערכת המנוהלת על ידי שרת מסטר* (KX-NS1000 ) השולט עד ב- 15 מערכות הפועלות ושמנוהלות כמערכת אחת ללא תלות במיקומם הגיאוגרפי.
יכולות המערכת בשילוב אפשרות חיבור שלוחות מרוחקות של הארגון על גבי רשת המחשוב הארגונית מאפשרת אספקת רשת תקשורת פרטית, אחידה ומתקדמת גם לארגון קטן וגם לארגון בעל סניפים רבים אשר מביאה את הארגון להתייעלות וזמינות גבוהה יותר תוך חסכון וניצול משאבים משותפים.
* החל מגרסה 2


איחוד הודעות (Unified Messaging)

NS500 כוללת בתוכה מערכת לניתוב שיחות ומערכת דואר קולי בסיסית שהנה בת 2 ערוצים שניתנת להרחבה עד ל- 24 ערוצים ו - 400 שעות הקלטה, כולל אפשרות שדרוג למערכת איחוד הודעות שמאפשרת ממשק מאוחד שבו ניתן לקבל ולנהל: הודעות קול ודוא"ל, הקלטת שיחות, נתב שיחות מתקדם, תמיכה במגוון שפות, זיהוי פקס אוטומטי ועוד. באפשרות המשתמש להאזין להודעות קוליות או לחילופין לצפות בהודעות דוא"ל באמצעות תוכנה התומכת בפרוטוקול IMAP4 (לדוגמה אאוטלוק ) שמאפשרת סנכרון בין המערכות והצגת סטאטוס הודעה מעודכן בכל מערכת.
איחוד הודעות

תקשורת אחודה (Unified Communication)

המערכת מאפשרת אספקת ממשק משתמש אחיד המשלב בין הטלפון והמחשב האישי לכדי ממשק תקשורת אחד.
ניתן להשתמש ביישום ייעודי (Communication Assistant) או להשתמש בתוכנת Outlook כממשק תקשורת מאוחד. המשתמש יכול לבחור את אופן ההתקשרות הרצוי (שיחת טלפון, שליחת דוא"ל, צ'אט, הודעה קולית וכו'), לראות את זמינות אנשי הקשר, לנהל שיחות ועידה, להקליט את השיחה ועוד ישירות מה- Outlook ללא צורך בהפעלת אמצעים או יישומים נוספים.

ניידות (Mobility)

 

שימוש במחשב נייד, טלפון סלולארי או טאבלט כשלוחה אינטגרטיבית של המערכת מאפשר למשתמש לתקשר גם כאשר הוא נמצא בתנועה או מחוץ לארגון.
כמו כן ניתן ליצור כיסוי אלחוטי רחב באמצעות אנטנות DECT IP המחוברות לרשת המחשוב ומאפשרות יצירת רשת תקשורת רציפה ברחבי הארגון, באתרים מרוחקים או באתרים בהם לא קיימת תשתית טלפוניה.

 
מרכזית NS500 פנסוניק

 

 

תכונות נוספות, מרכזיה NS500

 
מערכת CALL CENTER אינטגרלי במרכזית טלפון KX-NS1000 מערכת הקלטת שיחות טלפון למרכזית טלפון NS1000 ניהול שלוחת טלפון על גבי המחשב C.A
     
טלפונים חכמים IP מצגת למרכזיות טלפון מדגם KX-NS500/NS1000  

 

 

 

יצירת קשר


כל פניה תיענה ותזכה לתשומת הלב המלאה.
נציגינו ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה ויעניקו מענה מהיר ומקצועי.


ניתן ליצור קשר עמנו באמצעות:

משרדים ראשיים: רח’ המשביר 4, חולון

טלפון: 1-700-700-010

פקס: 03-6969696

דוא"ל מכירות: sales@bar-oz.co.il
דוא"ל שירות ותמיכה: support@bar-oz.co.il
 בניית אתרים אחסון אתרים © 2024 כל הזכויות שמורות לבר-עוז מערכות תקשורת בע"מ